Колишній представник України на переговорах в Мінську Роман Безсмертний прокоментував зустріч президента РФ Володимира Путіна і президента Франції Еммануеля Макрона

В ефірі каналу UA: Перший Безсмертний сказав, що Макрон йде на зближення в Росії, оскільки претендує на лідерство в Європі.

Він додав, що Франція збільшує товарообіг з Росією, а також зближує позиції з РФ для вирішення своїх проблем в Африці.

«Під час зустрічі було 10 хвилин, де звучало „Зеленський“. Звучала фраза про повернення Росії в G7 в залежності від вирішення української кризи. Не війна, а українська криза … Ви знаєте, я слухав Макрона, і було таке враження, ніби слухаю похоронну процесію по санкціям», — зазначив Безсмертний.

За його словами, таку позицію західних лідерів можна зрозуміти, адже їх урядова більшість і опозиція спрямовані поглядом на Росію.

«У нас є півроку існування санкції і необхідності серйозних тактичних кроків в дипломатичному плані в Європі, поки ситуацію ще можна виправити», — підкреслив Безсмертний.

Макрон також виступив за перезапуск відносин між Євросоюзом і Росією.Зустріч Путіна і Макрона відбулася 19 серпня. Під час обговорення українського питання обидва президенти заявили про необхідність нової зустрічі в «нормандському форматі» вже найближчим часом, але з конкретними попередніми домовленостями, щоб цей саміт мав практичне значення. Також Макрон заявив про оптимізм щодо вирішення ситуації на Донбасі після його контактів з новим українським президентом Володимиром Зеленським.
/center>

Подписывайся на Другой Взгляд в Facebook