Нардеп VIII скликання від «Народного фронту» Тетяна Чорновол заявила 13 серпня у своєму блозі на «Українській правді«, що подала заяву на колишнього заступника глави Адміністрації Президента Андрія Портнова до Державного бюро розслідувань України.

«Подала в ДБР заяву на Портнова. В ній ідеться про факти порушення ним виборчого законодавства та звинувачення Портнова в створені злочинної організації з метою узурпації влади», – пише Чорновол.

За її словами, Портнов фінансував передвиборчу кампанію президента України Володимира Зеленського.

«Зокрема, законодавство передбачає виключно добровільне фінансування передвиборчих фондів, натомість цілий перелік помічників та юристів, підлеглих Портнову, перерахували мільйони гривень у передвиборчий фонд кандидата у президенти Володимира Зеленського, виконуючи доручення Портнова», – заявляє політик.

І додає: «Все це було здійснено згідно з домовленостями із самим Володимиром Зеленським, і нинішнє призначення цілого переліку осіб, близьких до Портнова, на високі державні посади є наслідком цих домовленостей. Зокрема йдеться про призначення люстрованого Андрія Богдана керівником Офісу президента».

/center>

Подписывайся на Другой Взгляд в Facebook